09. oktoober algab tasuline "Põllumajandusloomade tapatoimingute pädevustaseme koolitus kodulindude osas"!

Loomise kuupäev 13.09.2024

Kui sa soovid omandada vajalikke teadmisi ja oskusi kodulindude tapatoimingute õigeks, ohutuks ja eetiliseks teostamiseks, siis just see koolitus pakub põhjalikult kõike seda.

09.-10. oktoober toimub Järvamaa Kutsehariduskeskuse Särevere õppekohas tasuline "Põllumajandusloomade tapatoimingute pädevustaseme koolitus kodulindude osas" koolitus.

Sihtgrupiks on pädevustunnistuseta väiketootjad, talunikud, maapiirkonnas elavad linnukasvatajad s.h. töötud, kes alustavad linnukasvatusega ja soovivad oma toodangut lihana turustada. Aegunud oskustega või põhimõtetega („parim tapariist on kirves”) inimesed.

Õppe alustamise tingimuseks on linnukasvatajad, kes soovivad ise oma kodulinnud surmata ning kelle vaimne ja füüsiline tervis võimaldab kogu protseduuri nõuetekohaselt teostada.

Koolituse maht on 16 tundi ja maksumus on 174 eurot.

Koolitajaks Janek Prits.

Täpsema koolituse õppekavaga saab tutvuda SIIN.

Koolitusele saab eelnevalt registreerida SIINlink opens on new page.link opens on new page

Näeme koolitusel ja astume koos samme professionaalse arengu suunas!

Lisainfo: koolitusjuht Ruth Türk / ruth.turk@jkhk.ee / telefon 53292188

Viimati muudetud 13.09.2024.