Esimesed kursused orienteerusid kooliterritooriumil

Loomise kuupäev 13.09.2024

11.-12. septembril 2024. a toimusid Paide ning Särevere õppekoha territooriumil Järvamaa Kutsehariduskeskuse õpilastele orienteerumisvõistlused. Säreveres orienteeruti 11. septembril ning Paides 12. septembril. Võistlustules olid esimeste kursuste kuni viieliikmelised õppegrupid.

Orienteerumisvõistluse eesmärk oli aktiivse liikumise propageerimine ning kooliterritooriumi paremini tundma õppimine.

Orienteerumisalad koosnesid kummaski õppekohas erinevatest kontrollpunktidest, mida tuli võistkondadel läbida ning leida sealt torbikud, millele olid märgitud kontrollsõnad. Et võistlus kulgeks ausalt, oli igas kontrollpunktis ka kontrollisik, kes võttis võistkonna kaptenilt allkirja.

Täname kõiki võistkondi, kes orienteerumisel osalesid:

Särevere õppekohas:

• AT-24: Marten Tombak, Sander Liivaoja, Silver Margus Sinimägi & Veirner-Mathias Lohk;
  • EV-24: Aleksandra Renke, Jane-Ly Tapp & Mariken Hein;
  • PH-24: Heidi Rajatamm, Keneli Sardis, Lisandra Ratassepp & Luise Susanna Lille;
  • PM-23: Indre Karel Plameos, Janari Meerits, Kristar Sep & Tauri Siniorg.

Paide õppekohas:

• EL-24: Maikel Liiva & Remet-Aleksander Klooster;
  • IT-24: Andreas Metsis, Gert Ast, Jan Markus Uusleer, Laura Kurrusk & Simo Seleznjov;
  • KO-24: Helina Kuus, Kätlin Veetõusme & Nele Leemets;
  • KM-24: Kaisa Eigo;
  • VK-24: Egert Miil, Eliise Lea Rantanen, Maria-Liisa Ojamäe, Markos Naaber & Stella Sandra Hecht.

Erilised tänud ka kontrollpunktides olnud õpilasesinduse liikmetele:

• Särevere õppekohas: Daniel Suve (AT-22), Sara Sofia Zelli (AT-22), Aira Eliise Sepp (PH-22), Tuuli Raavel (PH-22), Triin Porohov (PH-23), Karol Sinisalu (EV-23), Kädi-Liis Bäärt (EV-23), Jaanus Ojakõiv (EV-24), Hanna-Leena Kurik (PM-23) ning Merili Sepp (PM-23).
  • Paide õppekohas: Angelina Klooster (IT-22), Kassandra Valtna (IT-22), Jan Rääk (IT-23), Sander Aleksejev (IT-23), Karoli Koska (KM-23), Karl Kangron (KO-23), Martin Lumiste (KO-23), Robi Abel (KO-23) & Gerda Kaurla (VK-22).

Särevere õppekohas oli kiireim ehk võitja õppegrupp EV-24 ning Paides VK-24. Aga sellegi poolest olid kõik esmakursuslased orienteerumisel osalemise eest esimese koha väärilised ning usutavasti oli orienteerumine neile eelseisvaks soojenduseks  tuleval nädalal algavale riigikaitsenädalale. Palju õnne kõikidele võitjatele!

Noortejuht Vadim Albrant

Viimati muudetud 13.09.2024.