Hanede kasvatamise koolitus algab 1. oktoobril Säreveres!

Loomise kuupäev 11.09.2024

Hei tulevane hanede kasvataja!

Kui sa tunned, et soovid rohkem teada saada hanede hingeelust ja kasvatamisest, siis 1. oktoobril 2024 algab Järvamaa Kutsehariduskeskuse Särevere õppekohas 40-tunnine "Hanede looduslähedane ja keskkonnasõbralik kasvatamine rohumaadel" koolitus just sulle.

Sihtgrupiks on linnukasvatus- ja põllumajandusettevõttes töötavad inimesed, kellel on olemas maaressurss hanekasvatuseks rohumaadel.

Õppe alustamise tingimuseks on töökogemus linnukasvatuses või plaan laiendada oma põllumajanduslikku ettevõtlust ja hakata kasvatama hanesid ning kellel on olemas maaressurss hanekasvatuseks rohumaadel.

Koolituse mahuks on 40 tundi, millest 16 tundi on praktika töökeskkonnas. Praktika on plaanis läbi viia OÜ Estfarmis, kus kasvatatakse 9 tõugu hanesid, mis on kõige suuremaarvulisem kasvatus Eestis.

Koolituspäevadeks on 1.- 2. oktoober ja 8.-10. oktoober.

Koolitajateks on Janek Prits ja Reimo Ilves.

Koolitust rahastatakse Euroopa Liidu taasterahastuse NextGenerationEU vahendite „Roheoskused ettevõtete rohepöörde toetamiseks“ raames.

Täpsema koolituse õppekavaga saab tutvuda SIIN.

Koolitusele saab eelnevalt registreerida SIIN.link opens on new page

Liituge meiega, et õppida, kuidas kasvatada tervislikke hanesid, toetades samal ajal meie keskkonda ning edendades jätkusuutlikku põllumajandust. Koos saame teha maailma paremaks!

Lisainfo: koolitusjuht Ruth Türk / ruth.turk@jkhk.ee / telefon 53292188

Viimati muudetud 12.09.2024.