Omanda teadmised tõhusast internetiturundusest 9. septembril algaval koolitusel!

Loomise kuupäev 06.09.2024

Kas tunned, et su digiturunduse oskused vajavad värskendust? Tule meie koolitusele, kus saad tänapäevased teadmised süsteemsest ja tõhusast internetiturundusest!

Õpid kõike alates turundusstrateegiatest ja sihtrühmade analüüsist kuni sotsiaalmeedia, videoturunduse, SEO ja tehisintellektini. Praktiline töö annab sulle oskused luua turundusplaane ja strateegiaid, mis tõesti toimivad.

Ära jää maha – värskenda oma teadmisi ja ole oma ettevõttes juhtpositsioonil! Registreeru juba täna, koolitusel on veel vabu kohti!

32-tunnine kursus toimub 9. september, 23. september, 14. oktoober ja 28. oktoober Paide õppekohas.

Sihtgrupp : E-kaubanduse spetsialistid (tehniline spetsialist, digitaalsete kliendisuhete juht, ekaubanduse operaatorid, müügiassistendid, turundusspetsialistid ja -assistendid jne), kelle oskused on aegunud ja kes vajavad nüüdisaegseid teadmisi süsteemsest ja tõhusast internetiturundusest. Samuti täiskasvanud, kes vastutavad ettevõttes turundustegevuste eest sotsiaalmeedias ja vajavad teadmisi digiturunduse planeerimiseks.

Õppe sisu:

• Turundus (4t)
  • Põhimõisted ja turundusmeetmestik
  • Turg, turuanalüüs ja sihtgrupp, klient
  • Digiturundus- ja sotsiaalmeedia (20t)
  • Sotsiaalmeedia kanalite tutvustus (Facebook, Instagram, TikTok)
  • Mõjuisikuturundus
  • Videoturundus
  • Sisuturundus ja sisu loomine sotsiaalmeedias
  • Sotsiaalmeedia tasulised reklaamid
  • Veebileht
  • SEO ehk kodulehe optimeerimine
  • Meiliturundus

Praktiline töö (8 t)

• Persoona loomine
  • Turundusplaani koostamine
  • Lööva postituse loomine

Koolitus viiakse läbi ESF programmi „Täiskasvanuhariduse arendamine ja mitteformaalsete õppimisvõimaluste pakkumine“ raames.

Tutvu lähemalt ka koolituse õppekavaga SIINlink opens on new page

Koolitusele on vajalik eelnevalt registreerida SIINlink opens on new page

Lisainfo: koolitusjuht Gärt Oselin / gart.oselin@jkhk.ee /  mobiil 515 5611

Viimati muudetud 06.09.2024.