Õpilased võistlesid lauatenniseturniiril

Loomise kuupäev 24.11.2021

Järvamaa Kutsehariduskeskuses toimus õpilastele lauatenniseturniir. Paide õppekohas võisteldi 23. novembril ning Säreveres 24. novembril 2021. a.

Lauatenniseturniiril mängiti 11 punktini.

Paide õppekoha esikolmik:

• I koht: Martin Suurkaev
  • II koht: Johannes Loos
  • III koht: Mauno Roots

Särevere õppekoha esikolmik:

• I koht: Tauri Tõnismäe
  • II koht: Markus Habo
  • III koht: Andreas Kutsar

Täname kõiki võistlejaid: Johannes Loos (IT-20), Martin Suurkaev (KO-19), Mauno Roots (IT-19), Siim-Sander Roio (KO-19), Tommy Kärp (IT-19), Veiko Münt (EL-20), Andreas Kutsar (PM-18), Birgit Kask (PH-21), Dhalya-Mary Lohk (PH-21), Margit Kask (PH-21), Markus Habo (TE-20) ning Tauri Tõnismäe (PM-20).

Täname ka õpilasesinduse liikmeid, kes lauatennisturniiri läbiviimisel abiks olid. Paide õppekohas märkis punkte Kristi Prinken (KO-19) ning fotograafi rolli täitis Kelly Kraak (KO-19). Särevere õppekohas oli märkisid puntke Dhalya-Mary Loht ja Birgit Kask ning pilte tegi Margit Kask.

Uuel aastal on tulemas uus lauatenniseturniir, kuhu on oodatud ka Järvamaa Kutsehariduskeskuse töötajad.

Noortejuht Vadim Albrant

Viimati muudetud 10.06.2024.