Selgem pilt

Loomise kuupäev 29.02.2024

28. veebruaril käisid veokorraldaja-logistik ja laojuhtide õpilased õppekäigul Smarten Logistics AS ja Euronics Baltic OÜ ladudes.

As Smarten Logistics on turul olnud juba kakskümmend viis aastat. Lao üldpid on 60 000 ruutmeetrit. Smarteni eesmärk on paindlikkus, leida kõigile ja kõikjal parimaid logistilised lahendused.

Euronics Baltic Oü eesmärk on järjepidev panustamine inimestesse ja ettevõttesse. Assaku  600 ruutmeetrisel laopinnal toimetavad 28 robotit, mis liigutavad tunnis 600 kasti. Robotid on abilisteks e-poe tellimuste kiiremaks täitmiseks.

Ladudes anti kiire ja asjakohane ülevaade nii töölõikudest, kui ka töökorraldusest. Seega  oli õppijatel võimalus saada selgem ja arusaadavam pilt, mis toetab koolis omandatud teoreetilist põhja.

Juhtõpetaja Maili Rannas

Viimati muudetud 29.02.2024.