Tule õpi, kuidas rajada karja-ja heinamaid!

Loomise kuupäev 16.09.2024

Kui sa plaanid rajada ja hooldada eritüübilisi karja- ja rohumaid vastavalt mullastikule, loomaliigile, söödavajadusele ning arvestades sealjuures keskkonnanõudeid, siis tule koolitusele.

8. oktoobril 2024 algab Järvamaa Kutsehariduskeskuse Särevere õppekohas 40-tunnine "Keskkonnasõbralike karja- ja heinamaade rajamise põhialused" koolitus.

Koolituse sihtgrupiks on looma- või taimekasvatusettevõttes töötavad töötajad, kellel on varasem töökogemus looma- või taimekasvatuses.

Koolituse mahuks on 40 tundi, millest 24 tundi on praktika töökeskkonnas.

Koolituspäevadeks on 08.- 09. oktoober ja 21.-22. oktoober.

Koolitajateks on Kaja Marrandi, Karl Aru ja Kadri Luhter.

Koolitust rahastatakse Euroopa Liidu taasterahastuse NextGenerationEU vahendite „Roheoskused ettevõtete rohepöörde toetamiseks“ raames.

Täpsema koolituse õppekavaga saab tutvuda SIIN.

Koolitusele saab eelnevalt registreerida SIIN.link opens on new page

Ära jää ilma! Registreeru juba täna! Tule ja avasta, kuidas saame koos luua rohelisema ja jätkusuutlikuma tuleviku!

Lisainfo: koolitusjuht Ruth Türk / ruth.turk@jkhk.ee / telefon 53292188

Viimati muudetud 16.09.2024.